wprowadzony: 2020-03-31 14:44:27
Konsultacje zdalne nauczycieli
ostatnia aktualizacja: 2020-03-31 15:00:14

Nauczyciel

Termin konsultacji

Forma konsultacji/ uwagi

Danilczuk Robert

czwartek 13:25-14:15 

dziennik internetowy lub e-mail

r.danilczuk@zdz.lublin.pl

Piwowarski Krzysztof

środa  12:00 – 13:00
 

dziennik elektroniczny, e-mail k.piwowarski@zdz.lublin.pl

Bińko Agnieszka

poniedziałek 11:50-12:35,

środa 12:40-13:25,

czwartek 11:00-11:45,

piątek 9:10-9:55

dziennik internetowy

oraz e-mail a.binko@zdz.lublin.pl

Poleszak Karolina

poniedziałek 14:20-15:20

k.poleszak@zdz.lublin.pl

Kańkowska Agnieszka

środa 13:00 - 14:00

dziennik elektroniczny, e- mail  a.kankowska@zdz.lublin.pl

Mazurek Sylwia

wtorek 17:00-18:00

dziennik elektroniczny,

e-mail  s.mazurek@zdz.lublin.pl

Myśliwiec Wojciech

poniedziałek 12:00- 13:00

dziennik elektroniczny

Piskorski Norbert

dostępny na bieżąco

dziennik elektroniczny

Stawecka Aneta

środa 9:00 – 12:00

dziennik elektroniczny e-mail  a.stawecka@1lo.swidnik.pl

Suska Joanna

wtorek od 12:00 do 14:00;
w inne dni i godziny jeżeli będzie taka potrzeba

 e-mail j.suska@zdz.lublin.pl

dziennik internetowy,

konsultacje  telefoniczne

Bilska Halina

środa 13:00-14:00

dziennik internetowy,

e-mail h.bilska@zdz.lublin.pl

Florczak Katarzyna

wtorek 12:00-14:00

dziennik elektroniczny,

e-mail: k.florczak@zdz.lublin.pl

Abramczyk Joanna

poniedziałek 9:00-13:00

nr tel. 668560702

Kuna Beata

wtorek 11:45-12:30

librus lub e-mail b.kuna@zdz.lublin.pl

Lipczyńska Beata

poniedziałek 16:00-18:00

dziennik internetowy,  e-mail

lipczynskabeata599@gmail.com

Sośnicka Anna

poniedziałek 13:00-15:00

wiadomości przez dziennik elektroniczny
lub na e-mail: a.sosnicka@zdz.lublin.pl

Wójcik Paweł

czwartek 12:00-13:00

telefonicznie pod numerem

 516-814-159

Paluch Robert

czwartek 10:00-11:00 oraz

11:50-12:40

dziennik elektroniczny,

e-mail r.paluch@zdz.lublin.pl

dla rodziców klasy IV ż kontakt telefoniczny

Czaja Lucyna

poniedziałek 8:00-10:00

dziennik elektroniczny,

e-mail l.czaja@zdz.lublin.pl

Bielak Lechosław

piątek 14:20-15:05

dziennik elektroniczny,

e-mail l.bielak@zdz.lublin.pl

Wilczopolski Edward

poniedziałek 16:00-18:00

dziennik elektroniczny lub e-mail e.wilczopolski@zdz.lublin.pl

Harbuz Łukasz

poniedziałek  9:00-10:00

dziennik elektroniczny

Michalak Anna

środa 11:00-13:00

dziennik elektroniczny lub e-mail a.michalak@zdz.lublin.pl

Seredyńska Izabela

piątek od 11:45 do 12:35 

dziennik elektroniczny

Szczęsna Sylwia

środa po 16:00

dziennik elektroniczny,  e-mail

s.szczesna@zdz.lublin.pl

Florczak Jacek

wtorek 8:00-9:00,

środa 8:00-9:00,

czwartek 12:30-13:30

dziennik elektroniczny lub e-mail j.florczak@zdz.lublin.pl

Mazurek Dorota

piątek w godz. 19:00-20:00

dziennik elektroniczny

Bylińska Magdalena

wtorek 13:00-14:00

 dziennik elektroniczny,
 telefonicznie: 603 033 985,
 messenger lub Whatsapp

Koziarski Michał

wtorek 11:00 do 12:00

e- mail: m.koziarski@zdz.lublin.pl

Kędra Aneta

wtorek 11:00 do 12:00

dziennik elektroniczny lub e-mail a.kedra@zdz.lublin.pl

Małgorzata Urban

środa 11:00- 12:00

dziennik elektroniczny