wprowadzony: 2012-10-19 20:11:17
Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
ostatnia aktualizacja: 2018-05-10 11:13:24

Szkoły ZDZ kształcą młodzież w intratnych zawodach. Gwarancją najwyższych kwalifikacji są nasi partnerzy tacy jak m.in. SIPMA Lublin, firmy kosmetyczne i najlepsze w mieście  zakłady gastronomiczne - restauracje i hotele.

Od roku szkolnego 2017/2018 rozpoczynamy realizację projektów w ramach Działania 12.4 Kształcenie zawodowe współfinansowane ze środków unijnych. Szkoły ZDZ Lublin pozyskały dofinansowanie na łączną kwotę prawie 2,5 mln złotych, które będzie wykorzystane m. in. na doposażenie pracowni, kursy i szkolenia oraz płatne staże dla naszych uczniów.

Bogata  działalność  rekreacyjno - wychowawcza  wyróżnia  nasze  szkoły  spośród innych.  Duża w tym zasługa doświadczonej kadry pedagogicznej, która nie szczędzi czasu na zajęcia pozalekcyjne z młodzieżą. Uczniowie uczestniczą w pokazach mody, fryzur, kiermaszach gastronomicznych, festynach, zawodach sportowych, imprezach okolicznościowych organizowanych dla społeczności lokalnej i akcjach charytatywnych.

Uczniowie  zdobywają  nie tylko kwalifikacje zawodowe  ale również  wiedzę o tym  jak założyć i prowadzić  własną firmę.  Nasza  młodzież  może  realizować  swoje  zainteresowania w Akademii Sportu, Akademii Zdrowia i Urody, szkole wizażu College Masters  oraz zdobywać dodatkowe kwalifikacje i umiejętności  podczas wielu szkoleń i kursów organizowanych przez  Centrum Kształcenia ZDZ w Lublinie.

Uczniom klas pierwszych zapewniamy bezpłatnie wyprawki do zajęć  praktycznej nauki zawodu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą naszych szkół w Lublinie, Puławach i Kraśniku.